REVIEW

Girl Online || recenze

7. července 2015 v 12:47 | Jerry
Ahojte♥
Řekla bych, že takováhle recenze je ode mě až nečekaná. O co jde? O knihu. Já jsem za svůj život moc knížek nepřečetla, ale přece jenom nějaký ano, ale tahle kniha Girl Online se stala mojí nejoblíbenější knihou. Napsala ji britka Zoe Sugg, spíše známá pod jménem Zoella, natačí videa na YouTube. Nelituju toho, že jsem si tu knihu pořídila, protože je naprosto super! Totálně jsem se do ní začetla, už jsem byla skoro na konci a večer už jsem se rozhodla že půjdu spát, jenomže mě vrtalo hlavou, co se tam vlastně stalo (to by jste museli přečíst, aby jste věděli o čem melu :D) a mě to nedalo a četla a četla sem až sem dočetla, no, četla jsem do tří ráno, takže docela jako dobrý :D když to se nedalo.. Já bych neusla, kdybych se nedozvěděla co se vlastně stalo a jak to vůbec dopadne. Asi vás zajímá, o čem kniha vůbec je a jelikož já, takovej patlal, sám napsat o čem kniha je nemůže, věřte mi, nedopadlo by to dobře..


O ČEM KNIHA JE? (ofocené k knihy)
Pokud si to chcete přečíst o čem kniha je, můžete zde. Je mi blbé překopírovávat text..
Nebo si to přečíst ofocený z knihy.
Slyšeli jste už o této knize?
Zaujala vás?
Máte v plánu si ji přečíst?
Nebo už jste ji četli? Jak se vám líbila?
Balzámy EOS

1. května 2015 v 14:33 | Jerry

Ahojte :)

Určitě tyhle populární balzámy EOS došli i nějakým způsobem i k vám, pokud ne, tak teď už je znát budete :D. V tomto článku bych vám pár z nich chtěla představit a něco o nich popovídat, pokud jste třeba uvažovali o koupi a nemůžete se stále rozhodnout. Pokud by jste měli jakýkoliv dotaz, ptejte se :)


Tuto recenzi jsem chtěla už napsat opravdu dlouho, ale pořád jsem si říkala, musím ty EOSY ještě trošilinku poznat a teď si myslím, že je na to dobrá chvíle :)


NĚCO MÁLO O EOSECH

-co se týče kvality, můžu říct že vynikající, od té doby co mám EOS, tak na rty nic jiného nepoužívám a to já si jen tak cokoliv na rty dát nemůžu a hlavně sestra ne, té se hned osype xD, a tohle úplně v pohodě :)
-je to přírodní balzám
-není testovaný na zvířatech


MOJE EOSY

Já jsem zatím vyzkoušela 5 tipů eosů a něco málo bych vám k ním chtěla říct :)


HONEYSUCKLE HONEYDEW

Honeysuckle - zimolez (rostlina)
Honeydew - cukrový meloun..........

Toto byl můj první EOS, avšak mě moc nevoněl :D připomínal mi vůni takových žvýkaček, který sem nikdy moc neměla ráda, ale lidi ho mají docela za oblíbený a mojí sestře se líbil, takže sem jí ho přenechala. Už si koupila i druhý, protože ho vypotřebovala. Hodně lidí si myslí, že tento EOS nějak souvisí s medem, ale on vůbec, což, já si to myslela taky a až teď sem zjistila že vůbec s tím nesouvisí xD

 
 

Reklama