INFORMATIONS

Prázdniny se blíží

13. června 2015 v 9:52 | Jerry
Ahojte ♥

Tak, a prázdniny jsou skoro tu, na jednu stranu je nechci ale nadruhou zase jo. Stalo se toho ve škole strašně moc, taky nás všechny osmičky do devítky rozdělí -_- ale pojedeme se třídou na výlet, tak se těším :)) a pak už jenom pár dnů a jsou PRÁZDNINY. Třeba minulý rok sem se na ně nehorázně těšila, ale teď už zas tak moc ne. Jinak, už se pomalu vracím na blog :) chystám několik věcí a mám docela dost plánů, tak snad se všechno povede :) a jinak jak plánů tady na blogu, tak i v reálu :) taky chci začít nějak dodělávat o Avril různé články apod. Tak vám přeji, aby jste poslední týden učení přežili a aby jste měli co nejlepší známky :)

POZASTAVENÍ

22. května 2015 v 22:22 | Jerry
Ahojte, je mi to vcelku líto, ale bude pozastavení, protože se teď zabývám jinými věcmi a furt jenom píšem a píšem nějaký testy. A když už mám čas tak ho zabijím jinými věcmi, který mě hoodně baví. A na blogování nemám zrovna teď moc chuť, ale nebojte, vrátím se :) Někdy před prázdninama :) opravdu se vrátím, takovou radost pár určitým osobám neudělám ;)

NOVÝ BLOG

1. dubna 2015 v 17:42 | Jerry
Zdravím! Vítám vás na tomto blogu, asi jak už víte, přestěhovala jsem se a to z těchto důvodů: 1|Přestěhovala se Am, a já kdysi řekla: 'když ty, tak i já' a dodržela jsem to; 2|Už dlouho jsem zakládala nový blog, adresu, tento blog má více jak tři měsíce a já chtěla už nový blog; 3|Chci zažít od znovu a myslím si, že sem na blogu nebyla, protože už přechozí blog svůj nemám moc ráda, proto jsem na něj ani nechodila.

Takže snad se vám tu bude líbit, asi sem se nijak nezměnila, takže se nebojte a články budou vycházet jednou týdně, brala bych tak sobotu :) a obíhat budu podle času. A malé upozornění, blog bude i o Avril Lavigne. A aby jsme ten blog nějak oslavili, uděláme nějakou soutěž :)

A abych věděla, jak jsme na tom s AFFS, tak kdo má zájem se mnou zůstat AFFS, napište dolů do komentářů. Nové AFFS nenabírám!

Tak snad se vám tu bude líbit :)


 
 

Reklama