Červenec 2015

Jak jde život?

23. července 2015 v 15:02 | Jerry
Ugh, tak asi nejdřív omluva. Upřimně, nebudeme si tu lhát, nechce se mi psát na blog, nemám na to chuť ani náladu, dělám teď to, co mě baví. Myslela jsem si jak prázdniny budou nudný, ale teď mi příjde že jsou nabitý, jo, tak když bych vám řekla jak to mám, tak řeknete že ani nabitý nejsou, což nejsou, ale pro mě jo. A taky to znamená, že tu teď nebudu, ale bude to lepší, než psát články z donucení. Už tak jsem se musela donutit zapnout notebook, ale aby ste nebyli (nebudu sprostá), tak sem napíšu něco, co sem stihla a dělala zatím za prázdniny. Chtěla jsem vám udělat video z fotek s Jerrym a s Flekem, ale zasraný Movie Maker nespolupracuje. Takže bohužel.


Já tu písničku miluju.. Je to snad jeden z nejkrásnějších videoklipů co kdy udělal! ♥

K té recenzi.. Prej mám dělat další, haha, ani mi nepřišlo, že by měla úspěch, ale tak děkuju. Jenomže problém je, že to bych nejdřív musela číst, jinak děkuju za tip od ToRi, mimochodem, natáčí DIY na YouTube, takže se určitě na její kanál podívejte!! Má naprosto úžasná diy! ♥ ZDE


Co jsem stihla zatím za prázdniny? Jasně že jsem chodila s kamoškama ven, zažili a viděli sme toho až moc (xD), taky jsem byla s nejlepší kamarádkou nakupovat, hustý, mamka mě pustila. No, utratila sem docela dost a koupila jsem si toho taky dost, kdyby jste chtěli nákupový články, tak napište. Ještě pojedeme na takový nákupy se sestrou a určitě víckrát. Hodně jsem si nahrála s Jerrym a s Flekem, chudák Jerry, z toho vedra je mu na nic. Taky jsem ani tak dvakrát vytřídila všechno v pokoji, ano, mě to strašně baví, furt něco předělávat apod., kdyby někdo chtěl přetřídit celý pokoj, napište, udělám to zdarma! :D.... a miliony dalších věcí sem dělala, rozhodně sem se teda nenudila :)

Girl Online || recenze

7. července 2015 v 12:47 | Jerry |  REVIEW
Ahojte♥
Řekla bych, že takováhle recenze je ode mě až nečekaná. O co jde? O knihu. Já jsem za svůj život moc knížek nepřečetla, ale přece jenom nějaký ano, ale tahle kniha Girl Online se stala mojí nejoblíbenější knihou. Napsala ji britka Zoe Sugg, spíše známá pod jménem Zoella, natačí videa na YouTube. Nelituju toho, že jsem si tu knihu pořídila, protože je naprosto super! Totálně jsem se do ní začetla, už jsem byla skoro na konci a večer už jsem se rozhodla že půjdu spát, jenomže mě vrtalo hlavou, co se tam vlastně stalo (to by jste museli přečíst, aby jste věděli o čem melu :D) a mě to nedalo a četla a četla sem až sem dočetla, no, četla jsem do tří ráno, takže docela jako dobrý :D když to se nedalo.. Já bych neusla, kdybych se nedozvěděla co se vlastně stalo a jak to vůbec dopadne. Asi vás zajímá, o čem kniha vůbec je a jelikož já, takovej patlal, sám napsat o čem kniha je nemůže, věřte mi, nedopadlo by to dobře..


O ČEM KNIHA JE? (ofocené k knihy)
Pokud si to chcete přečíst o čem kniha je, můžete zde. Je mi blbé překopírovávat text..
Nebo si to přečíst ofocený z knihy.
Slyšeli jste už o této knize?
Zaujala vás?
Máte v plánu si ji přečíst?
Nebo už jste ji četli? Jak se vám líbila?

Vzpomínkový TAG

3. července 2015 v 20:28 | Jerry |  TAGS
Ahojte ♥
Tak, konečně se trochu věnuji nějak blogu, což určitě máte všichni radost, že (:D), ale mě to hodně chytlo :)
Walestagovala, za což jsem moc ráda, aspoň nějaký ten článek a možná víte, že naprosto tagy miluji! Jak je číst, jak je komentovat, tak tak je psát


1| Ve kterém roce ses narodila?
V roce 2001

2| Máš nějaké fotky z doby, kdy jsi byla mladší?
Jo, mám, když jsem byla opravdu hodně malá, tak ty nemám v počítači, ale pak mám i nějaké třeba tak z osmi let :), ale dávat sem fotky své nebudu, tak za to se omlouvám, ale určitě to chápete.

3| Na kterých TV pořadech jsi vyrostla?
Nejvíc na Krtečkovi, to byla prostě moje nej pohádka, úplně jsem ho milovala ♥ a pak ještě Spongebob, si pamatuju, že jsem se na něj dívala v němčině a strašně mě vadilo, když mi někdo vypl zvuk, i přes to, že sem rozuměla hovno!

4| Čím jsi chtěla být až vyrosteš? Pořád tím chceš být?
Já vůbec netuším, protože ani teď to nevím, vlastně nemám ani moc žádný sen, ale myslím, že jsem chtěla pracovat v ZOO.