Jak se má Jerry s Flekem? | Co se za tu dobu stalo

30. června 2015 v 11:34 | Jerry |  DIARY
Ahojte ♥

Lidičky, ani mi neuvěříte, jak jsem nevykecaná! Hááá, to je hrozný :'D No, ale tento článek chci věnovat mým miláčkům a taky Vysvědčení, já vlastně zapomněla, že někdo dneska čučí ve škole O.o áááá tak těm závidím! :'( Jo, nám zkrátili školu od dva dny a vím že i jiným, ale některým ne a těm závidím :/. Jinak ohledně Vysvědčení, mám dvě dvojky a to sem počítala se třema nebo se čtyřma :D tak zase nečekaně z češtiny (vydírala mě i s trojkou, každej rok mě nějak vydírá) a pak z doplňkové matiky, což z té sem málem měla trojku :'D


Jinak, teď jsem četla článek "Co jsem dostala k narozeninám" a úplně jsem se zarazila, co sem vlastně dostala já a pak mi to došlo že vlastně Fleka :'DDD A ten mluví za vše, za všechny dárky a sem ráda, že sem se nakonec pro dárek rozhodla takto a že bylo i povolení, takže tento článek chci věnovat Jerroušovi a Flekoušovi, co se od té doby stalo a změnilo, co máme Fleka, pár událostí na které si zrovna teď vzpomenu sem napíšu.


Asi jedna z toho nejduležitějšího je to, že Jerry už není na Fleka hnusný, sice ještě tak ten týden po přivežení ho neměl moc rád, ale teď už by bez sebe nemohli žít, tak jako mi psala Edealka :) Díky Flekovi se mi taky hodně změnil život, každý den musím jít s ním ven apod. :D ale mě to vůbec neva, samozřejmě s Jerrym sem pořád tak jako dřív. Víte, oni se od sebe tak strašně liší, Jerry je hrozně klidný a hodný a Flek, no to radši ani nechtějte vědět, takovej divočák! Hrozně rád se pere a hlavně se mnou :D totiž, nikdo jiný kromě mě a Jerryho se s ním nerve, tak Jerry je taky pes že a baví ho to, ale já sem jako člověk, ale taky se s ním rvu, mě to baví a na to, že mám pak po celých rukách modřiny a obtisklý zuby, na to už jsem si zvykla, řekněme že i lidi okolo mě, nejdřív uplně 'co jsi dělala?!' apod., ale teď už to většina ví. Jo, jako bolí to, ale já sem si zvykla, třeba mě Flek chytne celou ruku do tlamy a uplně začne silně ztiskávat a drtit mi ruku, zní to hodně drasticky a že to musí hodně bolet, ale o mnohem horší je, když mě předníma zubičkama chytne málo kůže a takhle mě mega štípne, z toho se můžu vždycky posrat :'D to tam mám vždycky uplně takovou modřinu, která dost bolí. Nebo si prostě lehnu na zem a on jde a sedne mi na hlavu -_- tak to dělá i Jerrynkovi :D mě to přišlo směšný, ale pak když to teda udělá vám, že by to bylo příjemný, to fakt teda ne :D Jo, válím se s ním po zemi a hrajeme si, s Jerrym taky, ale ten prostě lehne taky a nic, takže s ním zase takový odpočívání, Flek nevydrží v klidu, furt se nějak vrtí a hlavně furt kouše! :D Nebo když si ho přestanete všímat, tak on si na vás vyskočí a opře se předníma packama a zase začne vás chytat za ruce :D A jelikož já jsem docela malá, tak Flek když takhle na mě vyskočí, tak zas tak malý není a on umí tak lehce vyskočit jak baletka, takže to nebolí, třeba když Jerry tak vyskočí (on ale není tak pohyblivý, takže to nedělá) ale on uplně zatně drápy a sjede se po vás a to teda bolí.

Pamatujete, jak jsem psala že má Flek na vocásku chocholku? Kudrnatou? Už nemá, hahááá!! Totiž, jednou ráno sem si žehlila vlasy a ho ta žehlička strašně zajímala a tak sem mu ji vyžehlila xD jenže furt kudrnatá tak sem to nechala bejt a vona se srovnala sama :D ještě že tak :D A Flek spí každou noc se mnou :D pod postelí spí :) sám sem začal chodit spát, tak teď už je to normální a taky už se dávno naučil čůrat venku a né doma!


A ještě myslím že Edeal? No někdy se někdo ptal na našeho osmáka. Je to teda holka a jmenuje se Remy, Remynka, jinak o ní není ani co mluvit, je nemocná.. Nemám s ní skoro žádný fotky, protože ona se prostě nedá vyfotit. A když už jsme u fotek, tak sem žádný fotky dávat nebudu, mám v plánu něco jiného.


No a mě začli prázky a strašně se nudím :// nemáte nějaký tipy, na jaký filmy bych se mohla podívat?

Jinak děkuji a mějte se krásně!
 


Komentáře

1 Bethany Bethany | Web | 30. června 2015 v 11:56 | Reagovat

hele dokonalý známky :')
omg, au :DDDDDDD mě by to bolelo...
už i tobě sedá prdelí na hlavu x'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
no fujky :D
Vyžehlila si ho žehličkou :DDDDDD Ben má všechny chlupy vlnítý hdybych ho přejela žehličkou... by asi trvalo rok ale i tak x'DDD třeba by nebyl tak moc tlustéj..

Bertík je ted taky nemocný to víš :'((((((( fotky dávat nebudeš? :/ videáááá ♥:DD

"pardon za chyby nechcou se mi opravovat"

2 Wales Wales | Web | 30. června 2015 v 18:27 | Reagovat

Dokonaloušský Desing! <3 Ale to už jsem Amyně chválila :3 Závidím ti tvé vysvědčení <3 Já mam 3 z matiky ale dá se říct že o bod jelikož jsem měla 3 i ze závěrečného testu ale jen o bod a kdybych měla o ten blbej bod 2 tak by mi dala 2 na vysvědčení :// Achjo! Ten život je něják až moc nespravedlivý nemyslíš ?!? Díky za propagaci článku :') Fajn že se bratříčkují :3 Třeba z toho vyroste. Přeci jen je to štěně a štěňátka se chovají vždy takhle. Nebo uz není ? Kolik mu vlastně je? Uuuuu to já bych mu frackovi nedovolila mě kousnout :D bych ho koukla až by kňučel. Ne,kecám. Ale co je moc,to je moc. Šťípačka na zámek. Jo to bych potřebovala. (WTF. Na co to zase myslím??!) Sedne se ti na hlavu? Jako vázne ? :'D Baletka Flek... TralalalalálalallÁÁÁÁ (Hej,jsem v pohodě) Kolik mu vlastně je ? Už umí nějáký to "sedni" nebo si jede podle svého ? :D Vyžehlila??!? :DDD Vidím místo tebe u zrcadla Fleka s tou žehličkou v ruce :''DDD Máš hlídače pod postýlkou:3  Chudák Remča. V plánu něco jiného -- to zní dobře :3

Divergence >> http://onlinefilmyzdarma.eu/film.php?nazevf=677_divergence

3 Edeal Edeal | Web | 2. července 2015 v 9:10 | Reagovat

Tak to gratuluji ke krásnému vysvědčení! Já jsem dvě dvojky měla na pololetí. Teď se mi podařily samé jedničky. Ale příštího vysvědčení se hrozím... =D
No, zrovna my jsme byli ,,typ úterí", ale to já jsem spíše záviděla vám, co ho dostali už v pátek.

Tak to je super, že si na sebe tak hezky zvykli =)
Jejda chudinko! Ale je od tebe moc hezké, že si s ním takhle hraješ, i když víš, že budeš mít ,,trochu domlácené" ruky. Ale fakt, tohle by každý nedělal =)
Sedá na hlavu? Jako fakt? =D Božínku =D To musí vypadat strašně směšně =D
=D =D Vyžehlila? =D To by mě nikdy nenapadlo =D Já jsem ji Dáši jednoduče ustřihla =D Ale už jí nenarostla. Stejně tak jsem jednou Čiki ustřihla takové dva ,,cancůrky" u ocásku a taky už nenarostly =D

Jo, byla jsem to já =D Takovéhle otázky jsou mně podobné =D Prostě já se na zvířata ptám pořád =D
Nemocná? Jejda chudinka! Co jí je? No, hlavně ať je brzo v pořádku!

Filmy? Taky bych potřebovala nějaké poradit =) No, napíši Ti sem nějaké, které jsem viděla. Ale asi je už budeš znát.
Keith,Šéfe jsem v tom!, Maturita duchů, 21 Jump Street, 22 jum Street, Milerovi na tripu, JUNO (je to v americké i nějaké japonské verzi. Viděla jsem obě, ale Amerika vede =D),Vánoční únos, Uvnitř tančímm Penelope atd.
Všechny tyhle filmy jsem viděla, a přišly mi moc super =)

4 Hanif Hanif | Web | 2. července 2015 v 20:09 | Reagovat

Já bych zase brala prázdniny už od pátku, ale ty dva dny jsem to tam nějak přežila :D. Gratuluji ti ke krásnému vysvědčení :)

Je fajn že si na sebe ti dva tak zvykli :). A ty modřiny ti opravdu nezávidím, já jsem to tak ale měla když jsme ještě měli Loritku. Když se zrovna chtěla hrát tak mě začala štípat a nemohla prostě pochopit že ona je na mě moc velká a že mě to její okusování bolí :D.

To s tou žehličkou mě hrozně pobavilo xD. Aspoň že se Flekovi ty chlupy srovnaly :D.

A to s tím tvým osmákem mi je líto :(, snad se brzy uzdraví.

5 Smilee Smilee | Web | 2. července 2015 v 21:17 | Reagovat

Počkej,ty závidíš lidem, co museli jít do školy v úterý? Panebože, nejsi nemocná? xDD Já jsem moc ráda, že nám škola skončila v pátek. Vlastně jsem se mamku snažila přemluvit, ať tam nejdu celý ten týden, jelikož máme projekt a je to už celkem zbytečné tam chodit. No, nakonec jsem si to tam ale celkem užila :))
Jinak ti závidím ty známky. Mamka mi ze tří trojek dělá, jak je to strašná tragédie. xD
Ou, asi bych moc nechtěla, aby mi pes sedal na hlavu xD Něco podobného dělal i pes našeho známého. Ten zase, když někdo seděl na zemi, tak k němu přiběhl a skočil mu na záda, až ho skoro povalil na zem xD
Vyžehlit ocas xD Bože, ty máš snad ještě horší nápady jako já. A to jsem si myslela, že to není možný :DDD

Hmm, filmy. Zkus Maturitu duchů, na tu jsem se nedávno dívala a je to nehorázná prdel. A pak možná nějaké Disney pohádky? Ty nikdy neomrzí :33 Nejvíc jsem ujetá na Velké šestce (nebo jak je to česky xD Prostě Big Hero 6) :) A potom možná zkus nějaké seriály, ty zaberou dost času :)) Užívej prázdniny :)

6 Tweery Tweery | Web | 17. července 2015 v 10:28 | Reagovat

Páni, jak to tak čtu, tak mi Flek hrozně připomíná pesana u mámy, jsou jí dva roky a je taky hrozně hravá, ale zase já jí můžu strkat ruce do držky jak chci, ale že by mi nějak víc stiskla ruku se říct nedá. Ale mám ráda hravé pejsky, není s nimi nuda a nejvíc je hezké, že s tebou spí v pokoji. Co já bych dala za psa kterej by se mnou spal v pokoji. Bohužel, na psa si budu muset ještě délší dobu počkat. Jerry je zase fajn na mazlení co ? Občas bych se bála, že jakmile si budu hrát s Flekem, tak bude Jerrínek žárlit, prostě koukat na to jak si vy dva hrajete... To samé dělá vždycky můj starší pes, když vidí že si hraju s tím mladším... Vždycky tak pomalinku dokulhá ke mě a naznačí (už je opravdu hodně stará).. Je mi to líto, že už je tak stará a nemůže si moc hrát, ke všemu je i hluchá... Takže.. :/
Docela praštěnej nápad žehlit psa žehličkou :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama