Květen 2015

POZASTAVENÍ

22. května 2015 v 22:22 | Jerry |  INFORMATIONS
Ahojte, je mi to vcelku líto, ale bude pozastavení, protože se teď zabývám jinými věcmi a furt jenom píšem a píšem nějaký testy. A když už mám čas tak ho zabijím jinými věcmi, který mě hoodně baví. A na blogování nemám zrovna teď moc chuť, ale nebojte, vrátím se :) Někdy před prázdninama :) opravdu se vrátím, takovou radost pár určitým osobám neudělám ;)


Pořád nad něčím jen přemýšlet...

9. května 2015 v 14:45 | Jerry |  DIARY

Ahojte ♥

Toto je další typ článků a je to vlastně článek, kde píšu všemožné věci, které se dějí kolem mě. Jo, poslední dobou jsou takové "naročnější" články, ale příště bude krátký článek :)


Takovej dobrej pocit, když se vás někdo zeptá na oblíbenýho zpěváka/zpěvačku a neřeknu jen Avril :DD, anó, kdyby to někoho zajímalo, je to Big Sean :), narazila jsem na něj náhodně s jednou písničkou a to I Don't Fuck With You a taky od té doby jsem začla milovat rap, v podstatě teď skoro nic ani neposlouchám než rap xD


Kdyby si někdo říkal co to je, přetočte si to třeba na 0:20 :'D


Miluju ty jeho úpřimný oči ♥ Avril je teď aktivní na Instagramu :)

Balzámy EOS

1. května 2015 v 14:33 | Jerry |  REVIEW

Ahojte :)

Určitě tyhle populární balzámy EOS došli i nějakým způsobem i k vám, pokud ne, tak teď už je znát budete :D. V tomto článku bych vám pár z nich chtěla představit a něco o nich popovídat, pokud jste třeba uvažovali o koupi a nemůžete se stále rozhodnout. Pokud by jste měli jakýkoliv dotaz, ptejte se :)


Tuto recenzi jsem chtěla už napsat opravdu dlouho, ale pořád jsem si říkala, musím ty EOSY ještě trošilinku poznat a teď si myslím, že je na to dobrá chvíle :)


NĚCO MÁLO O EOSECH

-co se týče kvality, můžu říct že vynikající, od té doby co mám EOS, tak na rty nic jiného nepoužívám a to já si jen tak cokoliv na rty dát nemůžu a hlavně sestra ne, té se hned osype xD, a tohle úplně v pohodě :)
-je to přírodní balzám
-není testovaný na zvířatech


MOJE EOSY

Já jsem zatím vyzkoušela 5 tipů eosů a něco málo bych vám k ním chtěla říct :)


HONEYSUCKLE HONEYDEW

Honeysuckle - zimolez (rostlina)
Honeydew - cukrový meloun..........

Toto byl můj první EOS, avšak mě moc nevoněl :D připomínal mi vůni takových žvýkaček, který sem nikdy moc neměla ráda, ale lidi ho mají docela za oblíbený a mojí sestře se líbil, takže sem jí ho přenechala. Už si koupila i druhý, protože ho vypotřebovala. Hodně lidí si myslí, že tento EOS nějak souvisí s medem, ale on vůbec, což, já si to myslela taky a až teď sem zjistila že vůbec s tím nesouvisí xD